top of page

SSS 

 • Joly Mağaza Nedir ve Kime Aittir?
  Konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla siz iş ortaklarımıza kullanıcı dostu, yaratıcı, benzersiz, amaca uygun Logo tasarım, Maskot ve diğer dijital tasarım hizmetleri vermektedir Biz Joly Space Bilişim Tic.Ltd.Şti'nin Marka ve E-Ticaret Sitesiyiz.
 • SSS bölümüme görüntüler ekleyebilir miyim?
  Evet! Bir görüntü eklemek için bu basit adımları takip edin: Uygulama Ayarlarını Girin "Soruları Yönet" düğmesine tıklayın Görüntü eklemek istediğiniz soruya tıklayın Cevabınızı düzenlerken, görüntü simgesine tıklayın ve sonra kütüphanenizden bir görüntü ekleyin.
 • SSS bölümüme videolar ekleyebilir miyim?
  Evet! Kullanıcılar YouTube veya Vimeo'dan kolaylıkla video ekleyebilir: Uygulama Ayarlarını Girin 'Soruları Yönet' düğmesine tıklayın Video eklemek istediğiniz sorunun üzerine tıklayın Cevabınızı düzenlerken, video simgesine tıklayın ve videonuzun YouTube veya Vimeo bağlantısını yapıştırın İşte bu kadar! Videonuzun küçük resmi cevap kutucuğunuzun metin kutusunda belirecektir.
 • 'SSS başlığını' nasıl düzenleyebilir veya silebilirim?
  SSS başlığı Uygulama Ayarlarının, Ayarlar sekmesinde düzenlenebilir. Ayarlar sekmesinde, başlık kutucuğundaki işareti silerek de başlığı kaldırabilirsiniz.
bottom of page