top of page

Teslimat / Kargo/ Ödeme işlemi

Teslimat / Kargo/ Ödeme işlemi

 

Ürün teslimatı kargo firmasına 7 iş günü içerisinde (Aksi bir süreç olmadığı sürece) yapılacaktır. 

KULLANICI tarafından verilmiş olan Türkiye sınırları içerisindeki bir adrese doğrudan FİRMA’MIZ aracılığıyla ÜCRETSİZ KARGO olarak YURTİÇİ KARGO firma aracılığı ile yapılacaktır.

Dijital ürünlerin teslimatı müşterinin Telefon numarasına ve e-mail adresine dijital yolla ödeme işleminin sonuçlanmasıyla birlikte en geç 6 saat içinde teslim edilecektir.

Ürünlerin kargoya  (YURTİÇİ KARGO) verildiği zaman KULLANICI’ya bilgilendirici e-posta gönderilecektir.

Teslimat süreleri farklılık gösterebilir ve belirtilen teslimat süresi (7 iş günü) sadece bir yol göstericidir ve garanti edilmemektedir.

FİRMA, alıcıyı bilgilendirme yükümlülüğü olmaksızın, akdi yükümlülüklerini yerine getirmek üzere üçüncü şahıslarla çalışma hakkına sahip olacaktır. Nakliyeden dolayı belirgin bir şekilde hasar görmüş ürünler veya nakliye sırasında hasar görmüş olan ambalajlara ilişkin durum, teslimatın alınmasıyla birlikte KULLANICI tarafından derhal FİRMA’YA bildirilecektir.

FİRMA satın alınan ürünü her hangi bir nedenle teslim edememesi halinde, KULLANICI’nın tercihine bağlı olarak FİRMA, ürünü aynı veya daha iyi özelliklere sahip başka bir ürünle değiştirmeye veya KULLANICI’ya ödediği satın alma fiyatını geri ödemeye yetkilidir.

FİRMA’DAN ürün satın alan KULLANICI, ürünü teslim almadan önce kargo görevlisi huzurunda ürünü kontrol edip üründe bir hasar olması durumunda kargo görevlisi marifetiyle üründeki hasarı tutanak ile tespit ettirmekle yükümlüdür. Gerek teslim aşamasında gerekse daha sonra hasarlı olduğu tespit edilen ürün için KULLANICI, derhal FİRMA ile temasa geçerek, ürünün sipariş numarasını ve ürünün seri numarasını da belirtmek kaydıyla, FİRMA’YA hasar bildiriminde bulunmalıdır. FİRMA, ürün iadesinin nasıl yapılacağı hususunda KULLANICI’yı yönlendirecektir. Hasarlı ürünlerin iade masrafları FİRMA’YA ait olacaktır

Firmadan satın alınan tüm dijital ürünlerin teslimatı dijital olarak yapılmaktadır, Kullanıcı dijital teslim şartlarını telefon numarasını ve e-mail adresini Firmaya doğru bildirmekle yükümlüdür. Kullanıcıya teslim edilen dijital ürünlerde içerik olarak (dosya ve tasarımsal) bozukluk olması durumunda Kullanıcı derhal konuyu iletişim yoluyla Firmaya aldığı ürünün sipariş numarası ile birlikte bildirmelidir. Firma tarafından hatalı olan dijital ürünler 2 iş günü içerisinde düzeltilerek kullanıcıya teslim edilecektir.

Ürünü satın alan KULLANICI, sepetinde bulunan ürün için ödeme yöntemi olan kapıda ödeme yöntemini’de seçebilir, anlaşmalı kargo firması YURTİÇİ KARGO tarafından ödeme tahsilâtı seçeneği işaretlenerek ürünü getiren kargo yetkilisine KULLANICI kapıda ödeme gerçekleştirebilir.

 

İadeler ve İptaller

 

FİRMA, ürün satın alan firma ve kişilerin siparişini iptal etme hakkını saklı tutar. Bu hak koşulsuzdur ve sözleşme yapıldığı andan itibaren geçerlidir. Bir KULLANICI’nın, iptal hükümlerinin uygulanmakta olduğu bir sözleşmeyi iptal etmesi halinde, ürünler defolu olmasa bile KULLANICILAR, ödemiş oldukları ürünlerin ödemesini geri alabilirler. Satışı gerçekleşmiş ve içeriği süresi tamamlanmış ve yerine getirilmiş tüm ürünler (dijital ürünler dahil) için KULLANICI’ya bir geri ödeme yapılmaz.
KULLANICI’nın teslim alarak (garanti) mührünü açmış olduğu bilgisayar, yazılımlar, ses ve görüntü cihazları ve dijital ürünler vb. bu iptal hakkına ilişkin bir istisna teşkil etmektedir. Bu ürünler, iade edilemez veya KULLANICI’ya bunlara ilişkin bir geri ödeme yapılamaz.

Lütfen Cayma hakkı, İptal ve İade Şartları Formunu inceleyiniz.

Bir KULLANICI’nın sözleşmeyi iptal etmeyi istemesi halinde, yazılı olarak (mektup veya e-posta yoluyla) ve Cayma Hakkı şartlarında belirtilen süre içerisinde, sözleşmeyi iptal etmek isteği konusunda FİRMA’yı bilgilendirmesi gerekmektedir. Telefonla yapılan iptaller kabul edilmeyecektir.


Aşağıda belirtilen irtibat bilgileri kullanılmalıdır:
Joly Space Bilişim Ticaret Limited Şirketi
Adres: İdealtepe Mahallesi Bağdat Caddesi No:184/1 Maltepe 34841, İstanbul, Türkiye
Telefon: 0532 015 1099    /     e-posta: info@jolymagaza.com


Geçerli bir iptal veya iade işlemini tamamlanması için, KULLANICI, alınan ürün veya ürünler, firma tarafından yapılacak olan tipik testlerin sonucunda bekleneceği gibi iyi durumda orijinal paket veya kutuları içerisinde, etiket ve varsa kullanım kılavuzlarında hiçbir eksiklik olmaksızın iade etmelidir. İadelere ilişkin gönderim ücretleri Firma tarafından karşılanacaktır. Kullanıcının teslim almış olduğu hizmet veya ürünü iade edememesi veya sadece bir kısmını veya kullanılmış şekilde iade edebilecek durumda olması halinde, FİRMA’YA bir tazminat ödemesi gerekecektir. Tazminatın tutarı FİRMA tarafından belirlenecektir. Bu durumda KULLANICI iadeden vazgeçerek, dilerse ürünü iade etmeksizin ama kendisine her hangi bir geri ödeme yapılmaksızın ürüne sahip olma hakkını kullanabilir.
KULLANICI’nın adres bilgilerindeki yetersizlik, e-mail ve telefon numarası eksik/yanlış olma durum nedenleriyle ürünün gönderilememesi, FİRMA’YA ürünün iade edilmesi veya kurye gönderimleri ve diğer normal olmayan gönderim yöntemleri nedeniyle FİRMA’nın normal posta gönderim ücretlerinin üzerinde ek masraflara uğraması halinde, bu masraflar KULLANICI’dan talep edilecektir.

bottom of page