top of page

Cayma Hakkı

Cayma hakkınızı, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin, satın aldığınız ürünün tarafınıza tesliminden önce veya ürünü teslim alındıktan sonra 14 gün içinde 0532 015 1099 no’lu telefondan şirket müşteri hattına telefon açarak veya info@jolymagaza.com adresine e-posta göndererek cayma hakkı bildiriminde bulunarak kullanabilirsiniz.

Cayma hakkı bildiriminde bulunduktan sonra, ürünü kargo yoluyla teslim aldıysanız (Yurtiçi Kargo) aynı kargo şirketiyle “karşı taraf ödemeli” olarak 10 gün içinde, size bildirilen gönderi kodu ile en yakın şubeden yollamanız gerekmektedir. Aldığınız ürün dijital yolla teslimi yapıldıysa şirkete bildirimini yaptığınız ve onaylanan iadeleriniz onay verilen günden itibaren 5 iş günü içinde tarafınıza iadesi gerçekleştirilir.

Aşağıdaki ürünlerin satışında cayma hakkı kullanılamamaktadır:

-          Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin  sözleşmeler.

-          Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ürünlerden; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanlar.

-          Ürünün tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik, elektronik cihazlar, beyaz eşya, bilgisayar ve sarf malzemeleri

-          Elektronik (dijital) ortamda anında teslim edilen gayri maddi (tasarımsal) ürünler.

Cayma hakkı ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi Ön Bilgilendirme Formunun 6. Maddesinde ve Mesafeli Satış Sözleşmesinin 7. Maddesinde bulabilirsiniz.

 

Joly Space Bilişim Ticaret Limited Şirketi

bottom of page